здоровье и красота

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » здоровье и красота » Тестовый форум » Хочу більше знати про парфуми


Хочу більше знати про парфуми

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

От є в мене таке бажання! А в інтернеті на жаль мало інформації. Ще й важко читати опис парфумів і не мати можливості їх понюхати....

0

2

Тетяна Квіткова написал(а):

От є в мене таке бажання! А в інтернеті на жаль мало інформації. Ще й важко читати опис парфумів і не мати можливості їх понюхати....

Навіть не знаю, що вам і порадити....Ніколи такими питаннями не задавався, якщо чесно....

0

3

В інтернеті достатньо інфомації на цю тему.

0

4

Тетяна Квіткова написал(а):

От є в мене таке бажання! А в інтернеті на жаль мало інформації. Ще й важко читати опис парфумів і не мати можливості їх понюхати....

Тетяно, а чому ви не хочете спробувати відвідати справжнісінький парфумерний майстер клас ? Адже зараз така нагода точно є! На парфумерному майстер класі є можливість дізнатися з чого створюють парфуми, спробувати носом справжні парфумерні інгредієнти, гарно провести час у компанії однодумців. Проходить парфумерний майстер клас у форматі зустрічі у готелі Мола Мола у Львові, приблизно 10 дівчат збираються у неділю, багато нюхають, спілкуються, обговорюють хто що відчуває, намагаються виловити ти чі інші парфумерні інгредієнти в різних парфумах. Як вам така перспектива взагалі? Про парфуми б точно вже знали набагато більше!

0


Вы здесь » здоровье и красота » Тестовый форум » Хочу більше знати про парфуми